Home

Kopama Sp z o.o. powstała w 2016 roku, włączając się w nurt trendów ekologicznych w przemyśle.

 

 

Nasze obecne działanie nakierowaliśmy na tworzenie technologii sprzyjających ochronie środowiska, a w szczególności ograniczenia ilości przemysłowych odpadów lub pozostałości poprodukcyjnych, których bezużyteczne składowanie negatywnie wpływa na czystość naszego otoczenia przyrodniczego. W ofercie posiadamy m. in. sorbent, kruszywa betoniarskie oraz dodatki produkcyjne.

 

O NAS

Zarząd spółki postawił na w pełni profesjonalne, wspomagane osiągnięciami naukowymi opracowanie technologii produktów na miarę XXI wieku.

W wyniku tego wyspecjalizowaliśmy się w dwóch dziedzinach:

 

  • handel międzynarodowy: sprzedaż kruszyw oraz tworzyw wykorzystywanych przy produkcji
  •  
  • produkcja: sorbent, kruszywa betoniarskie, dodatki produkcyjne.

Nasz zespół tworzą ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym i organizacyjnym. Specjalizacje, jakie reprezentuje kadra zarządzająca obejmują sfery: techniczno-produkcyjną, badawczą, marketing, organizacyjno-logistyczno-handlową, aspekty ekologiczne i ochronę środowiska.

 

Szerokie kontakty biznesowe pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma firmami działającymi w Polsce i na terenie Unii Europejskiej, a także poza nią.

Walory reprezentujące przez osoby zarządzające oraz doświadczenie załogi, a także współpraca z renomowanymi ośrodkami badawczymi pozwalają na wyjście z bogatą ofertą wyrobów najwyższej jakości, których funkcjonalność dostosowywana jest do konkretnych potrzeb klienta. 

 

Ponadto nasi kontrahenci mogą współpracować z nami ze świadomością uczestniczenia w procesie podnoszenia poziomu bezpieczeństwa ekologicznego.

KONTAKT

KOPAMA SP Z O.O.

Osiedle Rusa 11/55, 61-245 Poznań

    61 666 05 61

    office@kopama.eu